رعدجوش


کرکره برقی

کرکره برقی چیست ؟ درب کرکره ای برقی با یک موتور کوچک باز و بسته شده و روی چارچوب پروفیلی نصب می شود. موتور را می توان به منبع برق سیمی و یا می توان برای بهره وری انرژی آنها را به انرژی خورشیدی وصل کرد . کرکره برقی با استفاده از ریموت کنترل از راه دور کوچک و یا یک پانل که در داخل خانه نصب شده اداره می شود. شما می توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه در محدوده جایی که در آن قرار دارید.


کرکره برقی

شما همچنین می توانید کرکره اتوماتیک نصب کنید که با کمک سنسور به صورت خودکار باز و بسته می شود. قیمت کرکره برقی بر اساس هر متر مربع مشخص می گردد و هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی نیز پایین می باشد چیزی که شما باید در ذهن داشته باشید این است که کرکره برقی با توجه به اجزای اضافی که شما نیاز دارید و زمان اضافی مورد نیاز برای نصب و راه اندازی جهت نصب بسیار گران تر از کرکره غلتکی دستی، می باشد . در این صفحه می توانید تصاویر انواع اقسام مدل های کرکره برقی را مشاهده نمایید .
یکی از انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. امروزه استفاده از کرکره برقی بسیار رایج است و در بسیاری از مکان ها مانند سر در مغازه ها، درب پارکینگ، مراکز تجاری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد، در نتیجه زمانی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.

کرکره برقی لوکس به شکلی است که حتی اگر قفل آن باز شود و با دیلم زیر کرکره برقی را بخواهند باز کنند این کرکره ضد سرقت اصلا به سمت بالا حرکت نمی کند و نمی توانند انرا باز کنند. وقتی این کرکره های برقی را با زور بخواهند باز کنند تیغه های آن به صورتی هفتی - هشتی در ریل باز می شود و در ریل قفل می شوند و حتی کرکره برقی بدون قفل ، باز هم به سمت بالا حرکت نمی کند.


قیمت کرکره برقی

ساختار کرکره برقی

کرکره برقی در زندگی مدرن امروز کاربرد فراوان دارد. امنیت بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، کاهش صدا و حفظ حریم خصوصی از جمله مزایای کرکره می باشد. اگر تمایل دارید با نحوه ساخت و مونتاژ کرکره برقی آشنا شوید به طور کلی کرکره از تیغه ، موتور و لوازم جانبی مانند کاور و قفل تشکیل شده است. تیغه کرکره برقی در داخل کشور تولید و مونتاژ می شود.

موتور کرکره برقی در داخل کشور تولید نمی شود و از کشورهای دیگر وارد می شود. کرکره های برقی برای بالا بردن امنیت ساخت می شود و اینگونه نیست که بعضی از تیغه های کرکره برقی ضدسرقت باشند و بعضی دیگر از تیغه های کرکره ضد سرقت نباشند. ولی باید به این موضوع توجه داشت که یک کرکره نصب شده با جنس تیغه های خاص ایمنی های مختلفی دارد مثلاً یک کرکره برقی آلومینیوم با ضخامت و وزن کمتر به مراتب امنیت کمتری نسبت به کرکره برقی با همان جنس آلومینیوم و البته ضخامت بیشتر دارد. این موضوع برای کرکره برقی های پلی کربنات شفاف که عامه به آنها کرکره های شیشه ای می گویند و همچنین برای کرکره برقی های آهنی که عامه به آنها کرکره فولادی می گویند نیز وجود دارد.

قیمت کرکره برقی به نوع کرکره برقی ، ،ابعاد فضای مورد نظر ، تیغه، موتور کرکره برقی ، نصب و سایر عوامل آن بستگی دارند که در ادامه به آن می پردازیم.


خرید کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی بر چه اساس تعیین می شود؟ برای محاسبه قیمت کرکره برقی شما باید اول قیمت تیغه کرکره برقی انتخابی و قیمت موتور مورد نظر را محاسبه کنید و در انتها قیمت کرکره برقی خود را بدست آورید. عوامل دیگری از جمله موتور و تیغه ها بر روی قیمت کرکره برقی موثر است که یکی از آن موارد این است که محل نصب و اندازه ی کرکره هم می تواند بسیار تاثیر گذار است.

کرکره های اتوماتیک برقی ، همان کرکره های دستی قدیمی هستند که بجای استفاده از نیروی دست و فنر برای بالا پایین شدن از ریموت و موتور الکتریکی استفاده می کنند. کرکره هوشمند در واقع همان کرکره برقی است نام دیگر آن کرکره اتوماتیک میباشد یکی از ویژگیهای کرکره های هوشمند این است که دارای فتوسل میباشند. نحوه کارکرد فتوسل به اینصورت است در زمان ایجاد مانع جلوی حرکت کرکره برقی را میگیرد و از برخورد کرکره برقی با مانع جلوگیری میکند و کرکره برقی دارای فتوسل تنها کلمه ایست که میتوان برای کرکره برقی هوشمند استفاده نمود .


کرکره اتوماتیک

نصب درب کرکره برقی اتوماتیک طرح چوب

نصب کرکره های برقی طرح چوب از نظر اجرا کاملا شبیه نصب کرکره های آلومینیومی معمول است و تفاوتی در اجرا ندارد. فقط این کرکره های بنا به دکورال بودن رنگ آنها باید کلیه متعلقات آنها شامل ریل و کار و کاور های دوم روی ریل ها نیز از همین نوع رنگ پوشش داشته باشد. کار های دوم معمولا کاورهایی میباشند که به صورت ال به طور جداگانه از ریل ها ساخته می شوند و پس از نصب ریل ها روی ریل هارا برای پوشش پیچ ها و سوراخ کاری ها با این کاور ها می پوشانند و زیبایی خاصی به محیط اجرا می دهد ضمن اینکه متعلقات نصب در دسترس نمی باشد و سازه را ضد سرقت می کند. یکی از پرطرفدارترین کرکره های اتوماتیک ، کرکره برقی با طرح چوب می باشد.

این کرکره ها علاوه بر اینکه دارای استحکام می باشد نمای زیبا به ساختمان یا مغازه شما می دهد. نگران خش افتادن یا بلند شدن فیلم های طرح چوب درب کرکره اتوماتیک طرح چوب نباشید، بدترین شرایط آب و هوایی، گرما، سرما، تابش خورشید، یخبندان، شرجی و غیره هیچ گونه تاثیری روی کیفیت و دوام این نوارهای طرح چوب ندارد و با آسودگی می توانید از این تیغه کرکره های زیبای استفاده کنید. کاربرد این گونه کرکره معمولاً برای کرکره برقی پارکینگ و کرکره برقی پنجره است ولی نصب آن به عنوان انواع کرکره برقی دیگر از جمله کرکره برقی مغازه، کرکره برقی سوله و حفاظ کرکره برقی درب ورودی ضد سرقت است.


کرکره برقی طرح چوب

امروزه با توجه به رقابتی شدن بازار برندهای مختلف روی به سبک کردن و نازک کردن تیغه های خود آورده اند تا بتوانند در این شرایط سخت اقتصادی رقابت کنند و پایی بر جا بماند و متاسفانه استاندارد خاصی به عنوان حداقل ضخامت مورد قبول کرکره تدوین نشده است ست و تولیدکنندگان انواع تیغه ملزم نیستند که قواعد و قوانین خاصی را رعایت کنند.

پس توصیه می شود خودتان به فکر حفظ امنیت محل زندگی محل کسب و یا ویلای خود باشید و از خرید تیغه های سبک و خودداری کنید تا جایی که می‌توانید و شرایط اقتصادی شما جوابگو است از تیره های ضخیم‌تر آلومینیوم فولادی و یا پلی کربنات استفاده نمایید. بر اساس قوانین شهرداری، ساختمان ها وظیفه که دارند برای درب پارکینگ خود، از کرکره برقی استفاده کنند؛ اما پایین بودن میزان امنیت در کرکره های آلومینیومی، مسئله ای است که موجب به وجود آمدن تردید در استفاده از آن شده. کرکره برقی پارکینگ جدای از بحث امنیت، باید دارای استاندادهای خاصی هم باشد. به همین خاطر، میزان استفاده از این نوع کرکره‌ها، نسبت به کرکره های مغازه ای بسیار بیشتر است. موتور کرکره های برقی پارکینگ می بایست توانایی تحمل کردن این میزان کارکرد را دارا باشد.


نمایندگی کرکره برقی

سفارش خرید کرکره برقی

کرکره برقی ارزان قیمت لزوماً به معنی خرید کرکره بی کیفیت آهنی نمیباشد. قیمت تیغه های کرکره رنگی ، طرح چوب و یا شفاف ... به مراتب بالاتر از کرکره برقی سفید است. با یک کرکره برقی سفید ولی با کیفیت و ارزان قیمت هم میتوان طراحی معماری مناسب و با سلیقه ای داشته باشیم . همینطور که میدانیم امروزه نمای رومی برای ساختمان خیلی مورد استفاده قرار می گیرد . کرکره های ساختمان های نما رومی ، می تواند کرکره برقی سفید باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم هارمونی بسیار خوبی با سایز اجزا ساختمان دارد.

همیشه نیاز نیست که کرکره برقی همرنگ نمای ساختمان باشد. در بسیاری از موارد اختلاف رنگ ، نیز تضاد و زیبایی خاصی به کل کار می دهد. مثلاً نصب کرکره برقی سفید برای مغازه هایی با تابلوهای ترمود و کامپوزیت های مختلف بسیار زیبا است. اگرچه با استفاده از این تیغه ، قیمت کرکره برقی ارزان تمام می شود، ولی کیفیت کار را نیز حفظ نموده و روی به استفاده از تیغه های ارزان قیمت و نامرغوب نیاورده ایم.


محاسبه قیمت کرکره برقی

کرکره برقی در برابر باد و باران به راحتی عمل می کند. از فایده های دیگر استفاده کردن از کرکره، می توانیم به سازگار بودن آن با هر شرایط جوی، عمر و البته امنیت بالاتر آن‌ها در مقایسه با درب های سنتی و قدیمی اشاره کنیم. قابل ذکر است که قطع شدن برق هم در کارکرد کلی کرکره اختلالی ایجاد نخواهد کرد؛ به این دلیل که کرکره برقی، به وسیله دست هم قابل حرکت است.

کرکره برقی پلی کربنات شفاف یا کرکره شیشه ای دارای مقاومت بسیار بالا و زیبایی خاصی می باشد که از آن میتوان به عنوان پوشش و جلوگیری از سرقت استفاده کرد و در ایجاد جذابیت فروشگاه بسیار تاثیر گذار است. کرکره پلی کربنات شفاف به صورت یک تکه نیست این نوع کرکره به صورت تکه های پانل کربنات به ابعاد و ضخامت خاص به صورت اجری کنار یکدیگر قرار میگیرند که برای استحکام بیشتر بین پانل تیغه ها، لوله یا زواری قرار میگیرد.


قیمت کرکره برقی در کرج

در گذشته از کرکره برقی به صورت دستی استفاده میشد . امروزه از شکل مدرن کرکره برقی استفاده می شود و بدین منظور ابتدا به اجزای سازنده آن می پردازیم تا با ساختار کرکره آشنا شوید. کرکره برقی به وسیله موتور به صورت عمودی بالا و پایین می رود.این موتور به منبع برق به صورت سیمی متصل می شود. در برخی موارد برای صرفه جویی در مصرف برق، از انرژی خورشیدی استفاده می شود.

یکی از مهم ترین کاربردهای این وسیله مدرن ایجاد امنیت فضا در برابر سرقت می باشد. زیرا زمان زیادی برای باز و بسته شدن آن باید صرف کرد به همین دلیل نسبت به سایر لوازم امنیتی ایمن تر می باشد.در این وسیله اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته است که قابلیت تنظیم و برنامه نویسی را دارد . این قابلیت باعث می شود در زمان مشخص با کنترل از راه دور کرکره برقی را باز یا بسته کنید.

جنس کرکره برقی از چیست؟ کرکره برقی با توجه به مصارف مصرفی از جمله مسکونی، صنعتی و تجاری از موادی از جمله آلومینیوم، فولاد، پلی کربنات ساخته می شود. امروزه به دلیل کاربرد فراوان بخصوص در منازل و فضاهای داخلی در رنگ آمیزی و طرح های متنوع ساخته شده است.


کرکره برقی سازی

کرکره برقی با توجه به مصارف مصرفی از جمله مسکونی، صنعتی و تجاری از موادی از جمله آلومینیوم، فولاد، پلی کربنات ساخته می شود. امروزه به دلیل کاربرد فراوان بخصوص در منازل و فضاهای داخلی در رنگ آمیزی و طرح های متنوع ساخته شده است. اگر آهن کشی و پروفیل کنار کار انجام شده است از داخل پروفیل کرکره و اگر انجام نشده از ابتدای قسمتی که می خواهید کرکره نصب شود باید اندازه گیری نمایید . لازم به ذکر است از آنجا که این کار تخصصی بوده و بی دقتی در آن ممکن است باعث کاهش راندمان کار و نارضایتی مشتری می شود ، در صورت درخواست مشتری تیم نصاب و متخصص را به محل اعزام می کنند تا به صورت تخصصی اندازه گیری انجام شود .مزیت وجود درب کرکره ای برقی

مزیت وجود درب کرکره ای برقی

*امنیت بالای درب برقی نسبت به درب های قدیمی و اینکه از مقاومت بالایی برخوردارند.


*تنوع بالای رنگ ها و طرح ها که شما میتوانید با استفاده از آنها ساختمانتان را خاص کنید.


*قابلیت شستشو با هر مواد شوینده ای را دارد و هیچ آسیبی نمیبیند.


*بدون نیاز به دست می توان با یک ریموت درب را باز و بسته کرد.


*در زمانی که برق ها قطع می شود شما به راحتی میتوانید به صورت دستی درب را باز و بسته کنید.


*در تمام شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی دارد و هیچ صدمه ای به درب کرکره ای وارد نمی شود.


*به راحتی میتوانید از درب کرکره ای استفاده کنید و هیچ نیازی به قفل کردن ندارد.کرکره برقی پارکینگ

نحوه باز و بسته شدن کرکره پارکینگ

باز و بسته شدن کرکره پارکینگ به این صورت است که وقتی روی کلید باز یا بسته شدن روی ریموت را میفشارید کرکره به سمت بالا رول می شود و شما می توانید وسیله ی نقلیه تان را بیرون یا داخل ببرید و تا زمانی که ماشین عبور نکند کرکره بسته نخواهد شد.

کرکره برقی به راحتی با فشردن یک کلید به راحتی باز و بسته می شود و لازم نیست دیگر برای باز کردن درب پارکینگ از خودروی خود پیاده شوید و برای باز کردن درب اقدام کنید همین امر باعث می شود خطر سرقت خودرویتان به شدت کاهش یابد. کرکره برقی امروزه جهت تردد در مکانهایی مانند ورودی منازل، ویلاها، سوله و سازه های صنعتی و اداریی، مراکز فروش و مغازه ها نصب میشود.

کرکره های برقی عموما از جنس بیلت فابریک یا همان شمش آلومینیوم 6063 بوسیله دستگاه های اکسترود تولید و به مرحله ای که درجه سختی هم گفته میشود میرسد در آخر با رنگ اکترواستاتیک مرحله تولید خاتمه می یابد . رنگ الکترو استاتیک بدین معناست که یون رنگ با یون های تیغه کرکره های برقی آلومینیوم هم سو و به خورد آن میرود که این نوع رنگ شدن تیغه باعث بوجود آمدن یک لایه عایق روی رنگ و جلوگیری از خط و خش برداشتن تیغه تا سالهای زیادی میشود. مجموعه السا با دارا بودن دستگاه های پیشرفته و روز اروپا (ایتالیا) اقدام به تولید و توزیع تیغه کرکره برقی با کیفیت مثال زدنی و قیمت رقابتی در سراسر کشور نموده است .آنچه امروزه بیش از قیمت به چشم می خورد کیفیت مطلوب این صنعت بسیار مهم ساختمانی است که به موجب آن مشتری حاضر است برای داشتن ورودی جذاب و شیک به ساختمان، قیمت بالاتری برای محصولی با کیفیت بالاتر بپردازد. کرکره برقی سازه سنتر قطعا یکی از باکیفیت ترین محصولات در صنعت در سراسر کشور محسوب می شود.

صنعت ساخت کرکره برقی دارای استانداردهایی برای انتخاب مواد و آلیاژها، انواع رنگ، شعاع خمشی و ... می باشد که همگی با توجه به تکنولوژی بالای صنعت در رعدجوش رعایت شده است، بنابراین کرکره برقی رعدجوش را باید پیشرو دانست.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا رعدجوش طراحی هر نوع کرکره مدرن رعدجوش کرکره طرح چوب سلطنتی رعدجوش تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی رعدجوش مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک رعدجوش کرکره ورودی راه پله رعدجوش مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان رعدجوش کرکره برقی شیشه ای پنجره رعدجوش کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان رعدجوش کرکره حیاط ساده و زیبا رعدجوش کرکره برقی لوکس رعدجوش نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط رعدجوش ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد رعدجوش تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان رعدجوش کرکره برقی حیاط شیک رعدجوش هزینه تعمیر مدل کرکره منزل ریموت کنترلی رعدجوش.

درب کرکره ای برقی رعدجوش و دلایل انتخاب آن

به طور کلی از دیرباز صنعت رعدجوش به کیفیت بالا معروف بود و کرکره برقی رعدجوش نیز از این قاعده مستثنی نیست. تولید استاندارد و باکیفیت ورق و تکنولوژی تزریق فوم در آنها گواه این مدعا است که کرکره برقی رعدجوش انتخاب اول مشتریان برای درب منازل می باشد. ساخت دقیق این محصول باعث ایجاد صدای کمتر در هنگام بالا و پایین رفتن کرکره می شود برای دریافت لیست قیمت کرکره برقی سازه تک باید با گروه مهندسی کرکره رعدجوش تماس بگیرید

قیمت کرکره های برقی را در رعدجوش بررسی کنید

با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله به نحوه محاسبه هر متر مربع کرکره برقی می پردازیم:

سرعت شاتر = سرعت شاتر بر اساس مدل

تعداد لت های کرکره برقی = تعداد روزانه لت های کرکره برقی برای نوع متریال x ناحیه باز (عرض * عرض)

هزینه روزانه تیغه ها = وزن تیغه ها در هر متر مربع و هزینه نوع روزانه تیغه ها و کیفیت مخلوط در هر نوع تیغه.

مساحت سوراخ = عرض سوراخ x (ارتفاع + 40 سانتی متر)

مقدار موتور کرکره برقی = وزن کل لت زمین و نوع موتور کرکره برقی

قیمت موتور کرکره برقی = مدل جنرال موتور، نوع ولتاژ، مواد سیم پیچ، اندازه هادی، نوع گیربکس

هزینه چاه = نوع لوله (8 یا 11) و (قیمت روزانه لوله در هر متر طول x عرض سوراخ)

هزینه نصب و اتوکشی (در صورت لزوم) = باز کردن x هزینه و نصب انواع تیغه در هر متر مربع

هزینه اتو = قیمت روز آهن و قوطی آهنی یا سایر لوازم جانبی بر حسب وزن

مرکز تعمیرات و سرویس کار کرکره برقی مدرن پلی کربنات رعدجوش نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک رعدجوش کرکره پنجره و بالکن کرکره باغ و ویلا رعدجوش کرکره باغی برقی ریموتی شیک رعدجوش و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی رعدجوش را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن رعدجوش کرکره ورودی ویلایی باغ رعدجوش در ویلایی شیک رعدجوش کرکره ویلایی کلاسیک رعدجوش کرکره برقی ویلا لاکچری.

تیغه کرکره اتوماتیک

کرکره برقی رعدجوش یا کرکره اتوماتیک رعدجوش دستگاه های محکمی هستند که بسیار مقرون به صرفه و قیمت بسیار مناسبی هستند. این ویژگی باعث شده تا طرفداران زیادی از این محصول پیدا کنند.

یکی دیگر از ویژگی های کیت های الکتریکی هزینه نگهداری پایین آنهاست. رایج ترین نوع تیغه کرکره برقی حفاظ سازان در فوم یا آلومینیوم قرار می گیرد که در رنگ های مختلف قابل تولید است، بهترین نوع درب های اتوماتیک رادیو کرکره برقی یا رادیو کرکره اتوماتیک می باشد. امروزه انواع درب های اتوماتیک در بازار وجود دارد.

کرکره برقی خوزستان رعدجوش / کرکره برقی سیرجان رعدجوش / کرکره برقی ایران شهر رعدجوش / کرکره برقی زاهدان رعدجوش / کرکره برقی آبادان رعدجوش / کرکره برقی بندر دیلم رعدجوش / کرکره برقی بندر گناوه رعدجوش / کرکره برقی بندر ترکمن رعدجوش / کرکره برقی آستارا رعدجوش / کرکره برقی بندر لنگه رعدجوش / کرکره برقی بوشهر رعدجوش / کرکره برقی بندر ماهشهر رعدجوش / کرکره برقی بندر عباس رعدجوش / کرکره برقی بندر امام خمینی رعدجوش / کرکره برقی رفسنجان رعدجوش / کرکره برقی کرمان رعدجوش / کرکره برقی نوشهر رعدجوش / کرکره برقی رامسر رعدجوش.

اساسا کرکره برقی به هزینه های نگهداری پایین نیاز دارد. کرکره برقی حفاظ سرویس از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه یا پلی کربنات می باشد که به راحتی و به صورت مستقل جدا شده و در صورت بروز حادثه با ورق نو تعویض می شود. این ویژگی کرکره اتوماتیک منجر به کاهش هزینه می شود. این طبیعی است. پورت هاب

حرکت عمودی این نوع درب کرکره برقی حفاظ صنعت اتوماتیک مهم ترین ویژگی آن است زیرا فضا را اشغال نمی کند و یا گاهی به دلیل کمبود فضا در اتاق و یا امکان باز و بسته شدن درب بیرون، چه در بیرون باشد و چه داخل ساختمان بی اهمیت است

بر اساس عوامل متعددی تعیین می شود یکی از مهم ترین عوامل در قیمت کرکره برقی، وجود آب درکرکره برقی حفاظ مارکت ایران یا همان چیزی است که به آن پروفیل کرکره می گویند بسیاری از شرکت ها کرکره برقی را تولید می کنند که یکی از مهم ترین آنهاست. شرکت های Akrol، Axol، Alma و ... ذکر شد.

پس یکی از مهم ترین عوامل و قطعا اولین عاملی که می تواند در لیست قیمت کرکره برقی تاثیرگذار باشد، نوع تیغه کرکره برقی است. وجود شرکت های مختلف برای تولید تیغه کرکره برقی می تواند تا حد زیادی بر نوسانات قیمت کرکره برقی تاثیر بگذارد. تیغه ها و به طور کلی کرکره برقی مقرون به صرفه هستند و متاسفانه همین امر باعث شده تا تیغه های کرکره ای بی کیفیت در بازار پیدا شود.

از دیگر عوامل موثر بر لیست قیمت کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، موتور کرکره برقی حفاظ مارکت موجود در داخل و خارج از کشور اشاره کرد که این زمینه نیز در قیمت کرکره برقی تاثیر زیادی دارد. اگرچه قیمت کرکره برقی فاکتورهای زیادی دارد اما این دو عامل بیشترین تاثیر را در جدول قیمت کرکره برقی دارد و از آنجایی که این موتورها وارداتی هستند قیمت موتورهای مورد استفاده در تولید کرکره برقی با توجه به تغییر ارز متفاوت است. درجه.

کرکره برقی در تهران رعدجوش / کرکره برقی در کرج رعدجوش / کرکره برقی در دماوند رعدجوش / کرکره برقی در ساوه رعدجوش / کرکره برقی در پرند رعدجوش / کرکره برقی در پردیس رعدجوش / کرکره برقی در شهریار رعدجوش / کرکره برقی در اندیشه رعدجوش / کرکره برقی در لواسان رعدجوش / کرکره برقی در آبسرد رعدجوش / کرکره برقی در چالوس و متل قو رعدجوش.

چرا استفاده از کرکره برقی را توصیه می کنند؟

استفاده از درب کرکره برقی حفاظ کمک در ساختمان های تجاری و مسکونی کاملا متداول شده است. ساختار این درب ها به دلیل سهولت در نصب و استفاده از ملزومات کوچکتر باعث طراحی و ساخت آنها شده است. دوام و عمر طولانی آنها باعث محبوبیت بیشتر آن ها نسبت به درب های قدیمی شده است و همچنین به دلیل وزن سبک تر، جابجایی آسان و تعمیرات سریع تر، جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های فلزی سنگین قدیمی هستند که باعث خستگی و کمردرد می شوند.

یکی دیگر از مواردی که ما را به استفاده از کرکره برقی حفاظ چی ترغیب می کند، تنوع رنگ بسیار زیاد کرکره کرکره ای پروفیلی است.تنوع رنگ بسیار زیاد این امکان را به پیمانکاران و مشتریان می دهد تا با انتخاب رنگ های مورد علاقه خود، ورودی های شما را بسیار زیبا کنند و نگران نباشید. یکنواختی و عدم انتخاب رنگ .

کرکره برقی فقط برای ورودی ها و دروازه ها استفاده نمی شود. اما در بسیاری از موارد در پنجره ها و به عنوان جداکننده استفاده می شود. (دیوارهای متحرک) کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان هم از نظر ایمنی و هم از نظر زیبایی شناسی در حالی که پنجره ها کارکرد و کاربرد روزانه خاص خود را دارند. این نسخه رایج تر شده است.

مزایا و ویژگی های کرکره برقی رااجوش

یکی از مهم ترین ویژگی های کرکره برقی رعدجوش کاهش تلاش انسان برای باز و بسته شدن آن است و با فشردن دکمه ریموت می توان آن را باز و بسته کرد. تنوع رنگ یکی دیگر از مزایای کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان است که می تواند به زیبایی موثر یک ساختمان کمک کند. یکی دیگر از مزایای کرکره برقی ایمن اصفهان، طول عمر و کیفیت آنها نسبت به کرکره های سنتی است. تعویض قطعه آسیب دیده که منجر به صرفه جویی در هزینه می شود، یکی از مزایای شما خواهد بود. سازگاری با تمامی شرایط آب و هوایی و عدم فرسایش نیز از ویژگی های کرکره برقی خواهد بود. امکان شستشوی کرکره های برقی نیز یکی از عملکردها می باشد.

همین امروز کرکره برقی رعدجوش با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت رعدجوش / کرکره برقی دیوار رعدجوش / کرکره برقی شیپور رعدجوش / کرکره برقی نرم افزار ترب رعدجوش / کرکره برقی بازار رعدجوش / کرکره برقی ایمالز رعدجوش.

راهنمای انتخاب درب کرکره ای برقی در رعدجوش

اگر به گذشته ساخت و ساز و صنعت درب محلی توجه کنیم، شاهد رشد عظیمی در این صنعت خواهیم بود که شاید با وجود درب های قدیمی و سنتی ضد سرقت، پیشرفتی احساس نمی شد، اما اختراع . کرکره برقی ایمن کمک در طوفان رعد و برق تمام این محاسبات نقض شده است.

در مقایسه با کرکره برقی ایمن صنعت، کرکره های سنتی دارای معایبی هستند. نیاز به نیروی کار و صدای نسبتاً زیاد در حین کار، استحکام نسبتاً کم در برابر ضربات و پتانسیل خمشی، نیاز به روانکاری مداوم و عدم زیبایی از نقاط ضعف آنهاست.

از طرفی چراغ های برق علاوه بر اینکه امتیاز خوبی در برابر تلفات منفی انسداد سنتی دارند، دارای مزایای ویژه و منحصر به فردی نیز می باشند. چراغ های برق بدون دخالت انسان و تنها با کنترل از راه دور روشن و خاموش می شوند. تنوع مصالح ساختمانی و امکان انتخاب اجزای مختلف این نوع کرکره ها را فوق العاده خاص و کاربردی کرده است.

کرکره برقی برای تمامی فضاها اعم از مغازه های تجاری، تالارها، فروشگاه ها، پارکینگ ها و ... قابل استفاده است و حفظ زیبایی و تبادل انرژی و عدم اشغال فضا از مهم ترین وظایف آن ها می باشد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد کرکره های برقی باید به آن توجه کرد، توانایی آنها در تمیز کردن است. کرکره های برقی را نیز می توان مانند هر وسیله دیگری تمیز کرد، اما باید توجه داشت که بهترین روش استفاده از پارچه مرطوب و فقط تمیز کردن آن است و در صورت زیاد بودن کثیفی مستقیماً از آب استفاده کنید. اما لازم به ذکر است که استفاده از آب برای نظافت قفل برقی رعدجوش در فصل زمستان ممنوع است زیرا به دلیل شل شدن اتصالات قفل باعث یخ زدگی و در نهایت آسیب دیدن آن می شود. تمام پارامترهای ذکر شده در بالا بر انتخاب نوع کرکره و همچنین قیمت آن تأثیر می گذارد.

کرکره برقی لوکس رعدجوش / کرکره برقی مدرن رعدجوش / کرکره برقی کلاسیک رعدجوش / کرکره برقی لاکچری رعدجوش / کرکره برقی سلطنتی رعدجوش / کرکره برقی شیک رعدجوش / کرکره برقی زیبا رعدجوش / کرکره برقی ایده‌آل رعدجوش / کرکره برقی درجه یک رعدجوش / کرکره برقی حرفه ای رعدجوش.

خاموش شدن موتور جانبی کرکره برقی را مجددا تنظیم کنید

ساید موتور کرکره برقی ایمن مرکز به دلیل ویژگی های خوب عموماً برای درب های پرتردد و کرکره های بزرگ استفاده می شود و عموماً در دو نوع باتری با اینورتر پشتیبان یا بدون اینورتر موجود می باشد. در شکل معمولی خود، معمولاً زمانی که برق وجود ندارد، می توان از یک زنجیر مجاور برای بالا و پایین بردن کرکره برقی ایمن مارکت استفاده کرد. این نوع موتورها قیمت بیشتری نسبت به موتورهای لوله ای دارند.

مزایای کرکره برقی موتوری:

1) از کرکره های خیلی بزرگ استفاده کنید

2) برای کرکره های برقی ترافیکی بزرگ استفاده کنید

3) امکان تعمیر بدون بازکردن موتور و تعویض قطعات داخلی آن

4) یو پی اس یا منبع تغذیه اضطراری داشته باشید

5) سر و صدای کمتر هنگام کار

معایب کرکره برقی با موتور ساید به نسبت کرکره توبلار:

1) ابعاد بزرگی دارد

2) قیمت بالاتر از موتور کرکره برقی توبولار است

موتور برق لوله ای برای کرکره غلتکی

موتور توبولار همانطور که از نامش پیداست به شکل یک استوانه لوله‌ای است که داخل شفت کاور قرار می‌گیرد.موتور در مقایسه با موتور ساید حجم کمی دارد و به دلیل ساختار داخلی آن برای محفظه‌هایی مناسب است. وزن کمتر . و از ترافیک کمتری استفاده می شود. دو نوع موتور توبولار به بازار عرضه شده است، موتورهای صنعتی و خانگی که موتورهای خانگی تا 140 نیوتن و موتورهای صنعتی تا 500 نیوتن تولید می شوند.

موتور کرکره اتوماتیک مرکزی رعدجوش

اصولا از این موتور در کرکره های قدیمی استفاده می شود، موتور مرکزی معمولا در دو نوع 180 کیلوگرمی و 280 کیلوگرمی در بازار موجود است. همچنین نام های دیگری مانند محور مرکزی و کمان و MC به آن داده شد. موتور مرکزی به این دلیل مرکزی نامیده می شود که در وسط محور کرکره برقی قرار دارد. یکی از مزایای این نوع الکتروموتورهای غلتکی، حرکت سریعتر و روانتر نسبت به موتورهای غلتکی لوله ای و جانبی است. با توجه به نیاز این موتورها به تعلیق محور کرکره برقی ایمن سازی، نصب آن مشکل بوده و هزینه نصب آن بیشتر است، اما امروزه بیشترین کاربرد آن نصب آن بر روی کرکره های قدیمی (لانه زنبوری) و اتوماسیون این کرکره ها می باشد.

گیرنده کرکره برقی

کرکره برقی یکی از مهم ترین قسمت هایی است که سیگنال را دریافت می کند و به موتور کرکره برقی می گوید که کرکره را باز و بسته کند. این قسمت معمولا در بالا قرار می گیرد. این مقاله بررسی خواهد شد. ویژگی های گیرنده شاتر الکترونیکی. . گیرنده برقی بسته چگونه کار می کند؟ هنگامی که یک دکمه کنترل از راه دور را برای ارسال سیگنال فشار می دهید، گیرنده آن سیگنال را دریافت می کند و آن را به جریان الکتریکی تبدیل می کند تا یک رله را برای راه اندازی یک موتور الکتریکی وصل کند. چپ یا راست. هنگامی که سیگنال دریافت می شود، گیرنده آن را تجزیه و تحلیل می کند و فرمانی را به موتور می فرستد.

گیرنده کرکره برقی علاوه بر اینکه فرمان را از ریموت کنترل می گیرد دارای عملکردهای دیگری از جمله چشمک زدن فلاشر در هنگام ورود و خروج و همچنین قابلیت اتصال به چشم برای محافظت از کرکره برقی می باشد. پتانسیل زمانی کرکره برقی برای تعیین اینکه کرکره برقی چقدر باید باز شود و چقدر باید بسته شود، حائل بین کرکره برقی هنگام پایین آمدن و رو به رو شدن است.

کرکره برقی رنگ سفید رعدجوش / کرکره برقی رنگ کرم رعدجوش / کرکره برقی رنگ طلایی و زرد رعدجوش / کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی رعدجوش / کرکره برقی رنگ قرمز رعدجوش / کرکره برقی رنگ آبی رعدجوش / کرکره برقی رنگ سبز رعدجوش / کرکره برقی رنگ بنفش رعدجوش / کرکره برقی رنگ نارنجی رعدجوش / کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب رعدجوش / کرکره برقی رنگ روشن رعدجوش / کرکره برقی رنگ تیره رعدجوش / کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص رعدجوش.

جدیدترین و به روزترین انواع گیرنده های موجود برای کرکره برقی ایمن سازه، گیرنده های سیم کارتی یا گیرنده های سیم کارتی هستند که بر اساس فناوری GSM تولید و عرضه می شوند. این نوع بشقاب همانطور که از نامش پیداست از فناوری بی سیم بهره می برد و از طریق سیم کارت های تلفن همراه قابل فرمان دادن است. به عنوان مثال می توان گفت که سفارش باز یا بسته شدن با یک تماس با شماره سیم کارت قابل انجام است. همچنین امکان ارسال دستورات حرکتی برای افراد نابینا از طریق گیرنده تلفن و ارسال پیامک از هر نقطه دنیا وجود دارد که در ادامه به مزایا و معایب این نوع گیرنده می پردازیم.

عکس و تصاویر کرکره برقی رعدجوش / گالری نصب کرکره برقی رعدجوش / مدل و طرح جدید کرکره برقی رعدجوش / کاتالوگ کرکره برقی رعدجوش / کرکره برقی رعدجوش با کیفیت بالا / گارانتی کرکره برقی رعدجوش / خدمات پس از فروش کرکره برقی رعدجوش / کرکره برقی رعدجوش داخلی / کرکره برقی رعدجوش خارجی.

سیم کارت شاتر گیرنده ای است که تمامی پارامترهای کنترل شاتر در آن طراحی شده است تا با توجه به نیازهای مختلف رضایت مشتریان را جلب کند. قابلیت ذخیره 250 شماره تلفن و رمزگذاری 250 شماره از راه دور را می توان از مزیت های این دستگاه نام برد.

در این افزونه، عملکردهای گیرنده های تمام کانال از جمله تنظیم زمان کارکرد موتور کرکره برقی ایمن فیکس، تنظیم زمان شاتر خودکار، تنظیم فلاش و سنسور نوری و سایر عملکردها برای جلب رضایت مشتریان با سلایق مختلف اضافه شده است. تنظیم آهسته مدت زمان فلاش، تغییر حالت فلاش برای استفاده در چراغ های پارکینگ و تغییر جهت چرخش موتور به راحتی از طریق نرم افزار انجام می شود و امکان ارسال گزارش عملکرد دستگاه با تاریخ و زمان دقیق به آدرس حذف ریموت کنترل گمشده توسط مدیر و کاربر و حذف شماره تلفن کاربران بد حساب یکی از ویژگی هایی است که بسیار مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

مرکز کنترل کرکره برقی فلز سازه را می توان با سیم کارت ( برقراری تماس و پیامک ) کنترل از راه دور و تحریک دستی کنترل کرد.

تنها مرکز کنترل دوزبانه (فارسی-انگلیسی) کرکره برقی در کل بازار ایران

دارای حافظه 250 شماره برای ذخیره شماره تلفن افراد مجاز

250 ویژگی کدنویسی آموزش از راه دور بتا (نسخه های راه دور: 2007، 2013، 2014 و 2016)

امکان تنظیم زمان کارکرد و زمان خاموش شدن خودکار دستگاه تنها با ارسال پیامک

امکان فعال یا غیرفعال کردن هر یک از کنترل از راه دور، فشار دستی، تماس تلفنی و پیامک

ارسال گزارش وضعیت عملکرد F-CH سمت GSM برای مدیران و کاربران با تاریخ و زمان مشخص

این شامل تقویم میلادی و تقویم شمسی، از جمله سال های کبیسه است

با ارسال پیامک می توانید زمان و تاریخ دستگاه را تنظیم کنید

کنترل از راه دور

کنترل از راه دور یا کنترل کننده ها دستگاه های بی سیمی هستند که دستورات استارت یا توقف را به صورت خودکار و از راه دور به موتورهای الکتریکی ارسال می کنند.

عوامل موثر بر قیمت نهایی تامین برق رعد بود:

قیمت سازنده: بسته به ساختار و جنس لت های پروفیل کور، ممکن است قیمت های سازنده با یکدیگر متفاوت باشد.

تیغه شاتر: نوع تیغه; قیمت آنها بسته به نوع استحکام و رنگ مورد استفاده و خواص اکسیداسیون آنها متفاوت است و این عوامل منجر به تفاوت قیمت تیغه ها می شود. در ضمن ابعاد و اندازه تیغه ها نیز در قیمت نهایی کرکره برقی دیجی صنعت لحاظ خواهد شد.

موتور کرکره: کیفیت و نوع موتور کرکره از دیگر عوامل موثر بر قیمت نهایی است. در هنگام خرید خودرو باید این نکته را مد نظر داشته باشید تا با خرید خودروی بی کیفیت دچار مشکل نشوید. موتورها در توهم قیمت مقرون به صرفه قیمت موتور با توجه به برند، کیفیت، تکنولوژی ساخت، نوع سیم پیچی و غیره متفاوت است.

در کشورهای اروپایی از کرکره برقی رعدجوش در حالت عادی به عنوان درب دوم یا داخلی استفاده می شود در حالی که در ایران به دلیل ساختار شهری به عنوان درب اصلی ورودی ساختمان ها و پارکینگ ها و حتی به عنوان مهمترین مکان استفاده می شود. از مغازه ها برای استفاده. این یک عملیات بسیار ساده است و فضایی را اشغال نمی کند.

با در نظر گرفتن این پارامترها و اندازه گیری اندازه دهانه و تماس با نمایندگان فروش کرکره برقی آهن سازه فلز، قیمت را پیدا کرده و اقدام به خرید کنید. برای خرید کرکره برقی باکیفیت سعی کنید از تولیدکنندگان معتبر خرید کنید تا بتوانند مشاوره خوبی بدهند و قطعات خریداری شده را تضمین کنند و هزینه های کیس و تعمیرات را کاهش دهند.

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی رعدجوش در فروشگاه آنلاین / خرید فوری کرکره برقی رعدجوش / راهنمای خرید کرکره برقی رعدجوش / کرکره برقی رعدجوش بدون واسطه / کرکره برقی رعدجوش ضد سرقت / اقتصادی ترین کرکره برقی رعدجوش / بهترین کرکره برقی رعدجوش در حال حاضر کدام است / کرکره برقی رعدجوش متری چند است.

انواع تیغه کرکره برقی

شیرهای برقی دارای تیغه های شکل با طرح ها و مواد مختلف هستند که با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند. این تیغه ها گاهی از آلومینیوم و گاهی از فولاد سخت شده ساخته می شوند که باید در محل های هر کدام استفاده شود. از خودش استفاده کرد طبقه بندی این برگه ها به شرح زیر است:

متصل به فوم:

متریال کرکره گالوانیزه فوم رعدجوش از ورق های نسبتا محکم از آهن و آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و در بازار به نام گالوانیزه شناخته می شود. این پروفیل ها از ورق هایی ساخته می شوند که توسط دستگاه های رول فرمینگ تشکیل شده و فوم به داخل آن ها تزریق می شود. تزریق فوم باعث کاهش صدا و همچنین عایق در برابر سرما و گرما می شود. بسته به ضخامت ورق های گالوانیزه، این تیغه ها به انواع درجه یک یا درجه دو طبقه بندی می شوند. کرکره های گالوانیزه فوم رعدجوش در رنگ های متنوع و دلخواه موجود می باشد. رنگ استاندارد این تیغه اغلب پودری و به اصطلاح سمباده ای یا خشن است که بهترین نوع رنگ روی تیغه های کرکره می باشد.

به طور کلی پروفیل گالوانیزه فوم دار دارای مزایای فراوانی است که باعث انتخاب آن در بین سازندگان معتبر می شود. صدای کم و زیبایی موثر آن را به انتخاب اول این پروفایل مشتریان تبدیل کرده است. این بیانیه در صفحه اول لیست قیمت کرکره برقی آهن سازه قرار خواهد گرفت

آلومینیوم اضافه شد:

این تیغه ها از آلومینیوم اما بدون تزریق فوم ساخته شده و توخالی هستند. معمولا از ورق های آلومینیومی در جاهایی استفاده می شود که نیازی به استحکام بالا نیست، زیرا بسیار سبک هستند، به این دلیل که قیمت این کرکره ها نسبتاً پایین است. پروفیل های آلومینیومی به طور استاندارد از آلومینیوم 66 ساخته می شوند، اما متاسفانه امروزه پروفیل های آلومینیومی بازیافتی را نیز پیدا می کنیم که منجر به کاهش کیفیت محصول و کاهش صدا می شود. استحکام کرکره های آلومینیومی در شرایط نوری نسبت به سایر چهره ها کمتر است و به دلیل سروصدا بیشتر در فضاهای غیر مسکونی استفاده می شود.

فولاد:

نوع جدید دیگر لنگه درب اتوماتیک کرکره فلزی رعدجوش می باشد که از ورق های فلزی تک جداره ساخته شده است. همانطور که از نام این کرکره ها مشخص است، از این وانت ها در مکان های مهمی مانند طلافروشی ها، بانک ها، مراکز امنیتی و ... استفاده می شود. مقاومت بالا در برابر ضربه و آتش از مزیت های اصلی این کرکره ها می باشد. وزن این تیغه به دلیل وزن فلز بیشتر از تیغه های آلومینیومی و گالوانیزه است.

پلی کربنات؛

الیاف پلی کربنات از پلی کربنات شفاف ساخته شده است که دارای استحکام بالایی است که نمی شکند و ترک نمی خورد. کرکره های پلی کربنات و رعدجوش اغلب دارای فن های متعدد در مغازه ها و مناطق تجاری هستند، به دلیل شفافیت، می توانند ویترین مغازه ها را حتی در زمان بسته باز کنند. این ورق ها در رنگ های محدود نیز موجود می باشند و در لیست قیمت کپسول های آتش نشانی رعدجوش پرطرفدارترین هستند.

انتخاب کرکره برقی رعدجوش با کیفیت ترین / ارزانترین کرکره برقی رعدجوش / امنترین کرکره برقی رعدجوش / بهترین کرکره برقی رعدجوش / استحکام مقاومترین کرکره برقی رعدجوش / محکمترین کرکره برقی رعدجوش / ایمنترین کرکره برقی رعدجوش / زیباترین کرکره برقی رعدجوش / جدیدترین کرکره برقی رعدجوش / کم هزینه ترین کرکره برقی رعدجوش / پرقدرت ترین کرکره برقی رعدجوش / پیشرفته‌ترین کرکره برقی رعدجوش / کرکره برقی رعدجوش با دوام / کرکره برقی رعدجوش بینظیر.

تعمیر و سرویس کرکره برقی در کرج و تهران

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک مانند هر وسیله برقی سیار باید به طور دوره ای نگهداری، روغن کاری و اصلاح شود تا خرابی باعث آسیب به موتور و تیغه ها نشود. این سرویس می تواند به صورت فصلی یا هر 6 ماه یا حتی سالانه انجام شود و در برخی موارد پرتردد نیاز به بازنگری در مدت زمان کمتری دارد.

عیوب کرکره برقی می تواند قسمت های مختلفی داشته باشد که باید توسط افراد حرفه ای رسیدگی شود، در غیر این صورت تنها از یک اشتباه می توانیم مشکلات بزرگی داشته باشیم. این خطاها می تواند در حرکت پروفیل باشد یا ممکن است در موتور کرکره و گیرنده باشد. بنابراین ریسک سپردن تعمیر آن به دیگران را نداشته باشید، با جمع آوری نکات فوق باید به این نتیجه رسید که کیفیت را فدای قیمت نکنید. .

علت سر و صدا در کرکره برقی چیست؟

صدای بد و گوش شکن پروفیل کرکره برقی آهن حفاظ یکی از مشکلاتی است که هر نصابی با آن دست و پنجه نرم می کند و این مشکل می تواند باعث نارضایتی مشتریان شود. این نکته را باید در نظر گرفت که مشتری برای راحتی خود درب اتوماتیک را سفارش داده و انتظار کارکرد تمیز و بدون صدا را دارد. در ادامه به چند نکته مهم درباره این موضوع اشاره می کنیم:

موتور غلتک برقی باید چهار بار به طور مداوم و بدون وقفه اجتناب شود زیرا باعث افزایش دمای موتور می شود و در نتیجه بی متال کار می کند و تا این قطعات موتور حرکت نمی کند. خنک کن کار یعنی حرکت مداوم ماشین باعث گیج شدن زمان کار مدار گیرنده فرمان میشه در این صورت باید دور از گیرنده استفاده کرد و ریست کرد.

کرکره برقی رعدجوش از کجا بخرم / کرکره برقی رعدجوش چه مدلی بخرم / کدام طرح کرکره برقی رعدجوش را بخریم / بهترین مرکز تولید کرکره برقی رعدجوش کجاست / قیمت کرکره برقی رعدجوش چقدر است / بهترین مکان کرکره برقی رعدجوش برای خرید / کدوم کرکره برقی رعدجوش خوبه / کرکره برقی رعدجوش چی بهتره / قیمت روز کرکره برقی رعدجوش / فروش عمده کرکره برقی رعدجوش / فروشنده کرکره برقی رعدجوش / بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی رعدجوش / وزن کرکره برقی رعدجوش چقدره / کرکره برقی مقرون بصرفه رعدجوش / کدام نمونه کرکره برقی رعدجوش مناسب است / دستمزد ساخت کرکره برقی رعدجوش.

قرار گرفتن در معرض نور خورشید، شوک، آب و رطوبت و غیره. روی ریموت کنترل شاتر نباید لمس شود در عین حال شستشوی کرکره برقی باید به گونه ای انجام شود که آب وارد موتور و گیرنده نشود. از هل دادن و آویزان کردن، فشار دادن و ضربه زدن به گیره مخصوص خودداری کنید. در مسیر حرکت کرکره ها و داخل ریل ها نباید هیچ گونه مانع یا مانعی وجود داشته باشد. دسته آزاد کننده برای قطع برق طراحی شده است و پس از اتمام کار باید دور از دسترس افراد مختلف قرار گیرد. ریل های وتر انتهایی و لاستیک های کرکره برقی باید همیشه تمیز و عاری از زباله و گرد و غبار باشد تا از بسته شدن کامل درب جلوگیری شود. کرکره های برقی معمولاً نیازی به روغن کاری و روغن کاری ندارند، اما مقدار بسیار کمی را می توان به گیربکس موتورهای بیرونی اضافه کرد.

اتحادیه کرکره برقی رعدجوش / نمایندگی کرکره برقی رعدجوش / بورس کرکره برقی رعدجوش / مرکز خرید کرکره برقی رعدجوش / فروش کرکره برقی رعدجوش / شرکت نصب کرکره برقی رعدجوش / کارگاه محصولات کرکره برقی رعدجوش / کارخانه کرکره برقی رعدجوش / تولیدی کرکره برقی رعدجوش / صنف کرکره برقی رعدجوش / حمل و نقل کرکره برقی رعدجوش / راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی رعدجوش / سامانه فروش کرکره برقی رعدجوش / کرکره برقی پیش ساخته رعدجوش.

نحوه نگهداری کرکره های برقی در زمستان

با توجه به سردی هوا و کوچک شدن کرکره ها باید به برخی از مسائل مربوط به کرکره برقی توجه شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. یکی از این مشکلات پوشش کامل برد کنترل یا گیرنده کرکره برقی در برف و باران و جلوگیری از سوختن آن است. در فصول پاییز و زمستان، کرکره اتوماتیک برای عملکرد بهتر و بهتر و ماندگاری بیشتر نیاز به توجه بیشتری دارد. تغییر شرایط آب و هوایی یکی از دلایل توجه بیشتر به این نوع درب اتوماتیک در فصل سرما می باشد. با ورود هوای سرد، موتور کرکره و همچنین گیربکس و زنجیر کمی سفت می شوند.

کرکره برقی درب پارکینگی

کرکره پنجره گزینه ای مناسب برای خانه های ویلایی

کرکره پنجره برای محافظت و امنیت ساختمان یا ویلا بسیار مناسب است و کاربرد بسیار زیادی دارد و با کمترین هزینه میتوانید امنیت ساختمان یا ویلایتان را بالا ببرید و آسوده خاطر باشید. استفاده از کرکره برقی در حال افزایش است در گذشته کمتر مغازه ای از کرکره برقی استفاده می کرد اما امروزه جهت سهولت کار، اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از کرکره برقی استفاده میکنند.

همچنین امروزه برای درب پارکینگ هم از کرکره برقی استفاده میشود . ساخت کرکره برقی نیازمند رعایت یک سری اصول ایمنی و بهره بردن از قطعات خاصی میباشد . کشور آلمان و ترکیه معمولا بهترین کشورهایی هستند که ماشین الات کرکره برقی از این کشور ها وارد میشود . ساخت کرکره برقی خود را همیشه به

افراد متخصص واگذار نمایید زیرا بعد از مرحله ساخت کرکره برقی نوبت به نصب کرکره هوشمند می رسد که آن هم از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد . همیشه توجه داشته باشید که کرکره برقی هوشمند خود توسط کارشناسان فنی کاردرست انجام گیرد زیرا بارها اتفاق افتاده است که کرکره برقی به خوبی ساخته شده است اما اشتباه در نصب آن مشکلاتی را بوجود آورده است. شرکت دلتا با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت کرکره برقی و نصب کرکره هوشمند آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی میباشد.


کرکره برقی پنجره

موتور مناسب برای کرکره برقی

حال به بحث موتور مناسب برای کرکره برقی می رسیم. موتور کرکره برقی از از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد


  1. میزان تردد موتور کرکره برقی
  2. حداکثر سایز دهنه و وزن تیغه ها

به صورت کلی برای تردد های کم حداکثر تا ۱۰ مرتبه در روز موتور تیوبلار مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتیکه تردد بیش از آن باشد از انواع موتور ساید برای کرکره برقی استفاده می شود. معمولاً انواع حفاظ کرکره برقی که برای درب ورودی مغازه، پنجره، بالکن، ویلا و مانند آن نصب می شود حداکثر دو مرتبه در روز تردد دارند و اگر وزن تیغه و ابعاد جوابگو باشد از موتور توبلار استفاده می شود. ولی کرکره برقی پارکینگ بسیار متفاوت است ست و باید در نظر بگیریم که چند عدد خودرو پشت آن درب در تردد هستند. برای ساختمان هایی که حداکثر تا ۵ و یا ۶ جای پارک دارند موتور توبلار مناسب است ولی برای ساختمان ها و آپارتمان ها و برج هایی با بیش از ۵ عدد جای پارک از موتور ساید بر روی درب کرکره ای پارکینگ استفاده می‌شود.کرکره ریموت دار

کرکره‌های برقی درب ماشین رو

این نوع از کرکره‌های برقی باعث بالا رفتن امنیت و ایمنی در پارکینگ‌ها می‌شوند. درب‌های پارکینگ کرکره ای نیاز به فضای زیادی ندارند و هنگام باز شدن زیر سقف جمع می‌شوند که این موضوع باعث افزایش فضای تردد برای ساکنین می‌شود.

باز و بسته شدن این کرکره‌ها به وسیله‌ی ریموت صورت می‌گیرد و اتوماتیک هستند. از آنجایی که این توع از کرکره‌ها در طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی موجود هستند امکان هماهنگ کردن طرح و شکل آنها با نمای ساختمان وجود دارد. تیغه‌های کرکره‌ برقی پارکینگ انواع مختلفی دارند که آنها را به ترتیب از بی‌صدا ترین تا کم‌صدا‌ترین مرتب کرده‌ایم: کرکره‌های برقی غضروف‌دار، کرکره‌های برقی پلی‌کربن شفاف، کرکره‌های برقی آلومینیوم.

پیش از اینکه بخواهیم به معرفی انواع تیغه و موتور کرکره برقی بپردازیم لازم است بدانیم که نوع موتور و تیغه کرکره هیچگونه تاثیری بر چگونگی جمع شدن رول بالای کرکره به سمت داخل و یا بیرون فروشگاه ندارد و تنها با توجه به شرایط محل نصب کرکره و سلیقه کارفرما ، در مورد جهت رول شدن کرکره برقی تصمیم گیری می شود.

لازم به ذکر است پر کاربردترین تیغه کرکره جهت کرکره های کوچک و متوسط، تیغه کرکره آلومینیومی سایز 80 و برای کرکره برقی های بزرگ تیغه کرکره آلومینیومی سایز 100 می باشد.


کرکره برقی ماشین رو

کرکره‌های برقی مغازه و فروشگاه

برای درب مغازه‌ها و فروشگاه‌ها می‌توان از انواع کرکره‌های برقی استفاده کرد. تیغه‌‌ای که در کرکره‌های برقی مغازه‌ها استفاده می‌شود عمدتا تیغه‌ی آلومینیوم است. برای دوام بالاتر و صدای کمتر بهتر است که در این تیغه از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم استفاده شود.

برای افزایش امنیت کرکره برقی مغازه توصیه می شود که حتماً برای آن جاقفلی نصب شود و زمانیکه کرکره پایین آورده می شود قفل گردد. برای ساختمان های در حال ساخت بهتر است ابتدا کرکره برقی نصب شود و سپس ریل آن داخل نما کار شود تا اینکه امکان دستکاری ریل نباشد. همچنین جهت ضد سرقت نمودن کرکره برقی مغازه توصیه می شود بجای ریل آلومینیومی از ریل آهنی ضخیم استفاده شود.


کرکره برقی مغازه

کرکره‌ برقی بالکن و پنجره

مهم‌ترین قسمت کرکره‌های برقی پنجره تیغه‌ی آن است که در اغلب اوقات به رنگ سفید می‌باشد و در واقع قیمت کرکره‌ برقی پنجره نیز به تیغه‌ی آن بستگی دارد. این تیغه دو نوع مختلف دارد که شامل تیغه‌ی کرکره‌ی برقی فوم‌دار و تیغه‌ی کرکره‌ی برقی شفاف می‌باشد. موتوری که در این کرکره‌ها استفاده می‌شود نیز انواع مختلفی دارد که هرکدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند.

به طور مثال از موتور توبولار می‌توان در پنجره‌های دوجداره استفاده کرد. کرکره ی پنجره (Window Shutters) برای محافظت بیشتر از پنجره ها و جلوی درب های نفر روی منازل مسکونی یا ویلایی و یا هر مکانی که امنیت آن دارای اهمیت می باشد استفاده می شود. می توانید با تماس با شرکت رعدجوش 09126788378 از مشاوره رایگان کرکره پنجره استفاده کنید و بهترین راه حل برای اتوماتیک کردن پنجره منزل یا ویلای خود اقدام نمایید و با خیالی آسوده از ایمنی منزل یا ویلای خود اطمینان کنید.


کرکره برقی بالکن

کرکره برقی درب خانه

امروزه برای بالا بردن امنیت از کرکره‌های برقی برای پشت در آپارتمان‌ها استفاده می‌شود از این کرکره‌ها می‌توان بدون قدرت بدنی خاصی و تنها با فشردن یک دکمه بر روی ریموت استفاده کرد. این کرکره‌ها را می‌توان در رنگ‌های دلخواه و هماهنگ با در آپارتمان سفارش داد. استفاده از این کرکره‌ها به عنوان پوششی ضد سرقت بسیار کارآمد است و باعث امنیت محل سکونت شما می‌شود..کرکره برقی درب خانه

عوامل زیادی هستند که در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند که میشود به نوع تیغه، اندازه کرکره، ابعاد کرکره، جنس تیغه و هزینه نصب کرکره برقی و ... اشاره کرد. همه این موارد باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات کرکره برقی بررسی شود و بعد قیمت گذاری انجام شود. وقتی اندازه دو کرکره باهم برابر باشد فاکتوری که قیمت آنها را از یکدیگر جدا میکند موتور آن است و اگر اندازه یکسان نباشد علاوه بر موتور، اندازه تیغه کرکره برقی هم در قیمت گذاری دخیل است.تولید کرکره برقی

حداکثر ابعاد و وزن قابل تحمل انواع موتور کرکره

برای اینکه بتوانیم بگوییم که حداکثر ابعاد کرکره برقی قابل تحمل توسط هر موتور چقدر است ما وزن تیغه کرکره را به شما می دهیم شما در مساحت مترمربع خود ضرب نمایید وزن کل دهنه را به دست آورید.


قبل از آن بگوییم موتور توبلار ۱۴۰ نیوتن معمولاً یک دهنه ۱۰۰ کیلویی را لیفت می کند.


موتور ساید ۳۰۰ کیلو معمولاً برای باز و بسته کردن یک دهن حداکثر تا ۲۰۰ کیلوگرم مناسب است


موتور ساید ۵۰۰ کیلو نامی برای نصب در یک کرکره برقی تا حداکثر ۳۵۰ کیلوگرم مناسب است


معمولاً برای این که موتور شما کمتر خراب شود بهتر است هیچ گاه به اندازه وزن نامی که بر روی آن درج شده است بار بر روی آن نیاندازید و حداکثر ۶۰ تا ۷۰ درصد وزن نامی موتور زیر بار رود.


وزن هر یک متر مربع تیغه آلومینیوم ۸۰ حداکثر شش و نیم کیلو می باشد


وزن هر یک متر مربع تیره آلومینیوم ۱۰۰ حداکثر ۹ کیلوگرم می باشد


وزن هر یک متر مربع تیغه فولادی حداکثر ۱۵ کیلوگرم می باشد


وزن هر یک متر مربع تیغه پلی کربنات حداکثر ۱۰ کیلوگرم می باشد


وزن هر یک متر مربع تیغه رول گیتر حداکثر ۲۰ کیلوگرم می باشد.قیمت کرکره برقی المینیومی

محاسبه ی قیمت کرکره برقی

1- برای محاسبه ی قیمت کرکره برقی اول باید نوع تیغه را مشخص کنید. شما برای درب اتوماتیک کرکره ای خود بنابر مکانی که مورد استفاده است و کاربرد آن چه نوع تیغه ای انتخاب میکنید؟ مشخصات انواع تیغه های کرکره برقی را میتوانید در مقالات قبل مطالعه بفرمایید.
2- عرض درب کرکره ای برقی شما چقدر است؟ برای محاسبه ی عرض کار خود بهتر است از متخصصین این کار کمک بگیرید.
3- ارتفاع درب باید چه اندازه ای باشد؟ برای محاسبه ی این فاکتور هم توصیه میشود از متخصصین این کار کمک بگیرید.
4- یکی از مهمترین و تاثیرگذار ترین موارد برای محاسبه ی قیمت کرکره برقی، نوع و مارک موتور مورد استفاده ی شماست. شما میتوانید از موتور ساید و یا موتور توبلار برای درب اتوماتیک کرکره ای محل خود استفاده کنید. در حال حاضر موتور های ساید با قیمت بالاتر از موتور توبلار و البته کارایی بیشتر برای مصارف خانه یا فروشگاه، در بازار موجود میباشد.
5- هزینه ی نصب درب اتوماتیک که معمولا هزینه ی بالایی نیست اما بسیار مهم است که درب اتوماتیک کرکره ای شما توسط مجرب ترین نصاب با سابقه انجام شود.کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی نوعی کرکره پیشرفته و مدرن بحساب می آید که منبع تغذیه آن موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت میکند . کنترل تمام کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می شود و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. .به طور کلی انواع کرکره برقی های موجود در بازار به قرار زیر می باشند :


انواع بهترین نوع کرکره برقی

کرکره برقی آلومینیومی

نوعی از کرکره های برقی می باشد که تیغه های آن از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک تولید اکستروژه تولید و ساخته می شود . از خصوصیات کرکره برقی آلومینیومی مقاومت بسیار بالای آنها در برابر ضربات و قدرت تحمل حرارت بالا می باشد نمای زیبای کرکره برقی آلومینیومی باعث استفاده از این کرکره ها در فضای درب پارکینگ منازل و یا گاراژها و نیز برخی از فروشگا ه ها می شود .کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی پلی کربنات شفاف یا شیشه ای

کرکره پلی کربنات شفاف یا کرکره شیشه ای شفاف با نوعی پلمیر بسیار مقاوم ساخته می شود و در انواع و رنگ های مختلف مانند آبی ، دودی ، مسی و… عرضه می شوند که نمایی بسیار زیبا و به روز خلق می کنند . بدلیل قیمت بالای تیغه شفاف پلی کربنات مصرف این نوع تیغه مقرون به صرفه نبوده و همگانی نمی باشد و بیشتر در اماکن خاص استفاده می شود اما بدلیل زیبایی و امنیت بالا ( امکان رویت داخل محیط ) در بسیاری از فروشگاهها و مراکز تجاری ، پاساژها ، بانک ها ، صرافی ها و موسسات و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از کرکره‌ برقی شفاف شیشه‌ای امروزه بسیار رواج پیدا کرده است از مزایای کرکره‌های برقی شفاف شیشه‌ای می‌توان به ضدضربه بودن، ضدخش بودن، اکسید نشدن، زیبایی و قابلیت همانگ شدن با نمای فروشگاه و ساختمان در این نوع از کرکره‌ها اشاره کرد.کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی رول گیتر

کرکره ضدسرقت رول گیتر که به آن کرکره امنیتی نیز گفته می شود یک سیستم امنیتی قدرتمند به حساب می آید که علاوه بر زیبایی در ورودی مراکز تجاری و اداری ، بانکها ، موسسات مالی و اعتباری ، طلافروشی ها و صرافی ها و کلیه اماکن مهم و حساس جهت حفظ امنیت ورودی و خروجی محل و جلوگیری از سرقت مورد استفاده قرار گرفته و یکی از پرکاربرد ترین درب های اتوماتیک می باشد . کرکره ضدسرقت رول گیتر نسبت به کرکره برقی های دیگر از امنیت بسیاری برخوردار بوده و برای کسانی که نمی خواهند کرکره های قدیمی خود را تعویض کنند گزینه بسیار مناسبی می باشد .کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی گالوانیزه :

از خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه نورد ، کرکره گالوانیزه تولید می شود که در دو نوع تیغه های کرکره برقی گالوانیزه تک جداره و دوجداره وجود دارند و با استفاده از آهنربا میتوان به گالوانیزه بودن کرکره پی برد . مقاومت آن در برابر ضربه و وزش باد و نور خورشید و گرمایش و سرمایش نسبت به تیغه کرکره های آلومینیومی بیشتر می باشد .


کرکره برقی طرح چوب :

عموما این نوع از کرکره ها به خاطر ظاهر زیبا و شکیلی که دارند برای کسانی که زیبایی نمای ساختمان مسکونی یا تجاری شان از اهمیت بالایی برایشان برخوردار است ، طالب نصب کرکره های طرح چوب می باشند و عموما برای درب ورودی پارکینگ منازل مسکونی و ساختمان ها ، مغازه ها و فروشگاه ها و حتی به عنوان کرکره پنجره در پنجره ی ویلاها استفاده می شود .کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت :

اگر به دنبال امنیت ساختمان یا محل کار خود هستید کرکره برقی ضد سرقت گزینه مناسبی برای شما می تواند باشد . درست است که تمامی کرکره برقی ها از یک حفاظت و امنیت خوبی برخوردار هستند اما برخلاف تصور عوام که نصب کرکره برقی معمولی می تواند علاوه بر زیبایی ، امنیت محل زندگی و کار شما را به طور کامل تضمین نماید ، تصوری اشتباه می باشد .نصاب کرکره برقی

کرکره برقی فولادی :

کرکره برقی فولادی جزء کرکره ای غلتکی صنعتی بوده که از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند. به دلیل داشتن یک تخته فولادی گالوانیزه با پوست دوتایی با تزریق عایق دارای مقاومت ، استحکام و امنیت بالایی هستند .کرکره برقی فولادی از تیغه و ریل های فولادی درست شده اند . در نتیجه مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند .کرکره های معمولی به مرور زمان دچار فرسایش می شوند اما کرکره های فولادی در برابر تابش نور خورشید و سایر عوامل جوی به دلیل اینکه دارای روکش گالوانیزه هستند مقاوم بوده و از خاصیت ضدفرسایشی برخوردارند.کرکره برقی فولادی

بهترین تیغه های کرکره برقی از لحاظ جنس عبارتند از

تیغه آلومینیومی

تیغه آلومینیومی یا اکسترود همانطور که از اسمش معلوم است با استفاده از بیلت آلومینیوم ساخته می شود. رنگ تیغه آلومینیومی دارای خاصیت الکتروستایکی است یعنی ضد خش است. متاسفانه فضای داخلی این نوع تیغه ها خالی هست و در نتیجه مانع عبور صدا نمی شوند؛ به همین دلیل بهتر است که از اکسترود به عنوان درب سوله و ساختمان های صنعتی استفاده شود و از کاربرد این نوع تیغه برای خانه خودداری کرد. هر مترمربع از تیغه آکسترود وزنی برابر با ۶ تا ۸ کیلوگرم دارد.


تیغه آلومینیومی فوم دار

تیغه آلومینیومی فوم دار ترکیبی از ورق آلومینیوم و خمیر پلی اورتان است که در کوره پخته می شود و شکلی فومی به خود می گیرد. خمیر پلی اورتان ضد حریق و عایق صوت است؛ ضمناً تیغه فوم دار وزن نسبتاً کمی دارد؛ در نتیجه گزینه مناسبی برای ساختمان های مسکونی یا فضاهایی است که استفاده از مواد ضدحریق در آنها اهمیت دارد. تنوع ظاهری تیغه آلومینیومی فوم دار باعث شده است که با هر نمایی وفق پیدا کند.


تیغه آلومینیومی پانچ دار

اگر اکسترودها را پانچ کنند؛ تیغه آلومینیومی پانچ دار حاصل می شود. در واقع تیغه آلومینیومی پانچ دار همان اکسترود پانچ شده است. سوراخ های روی تیغه باعث می شود نور وارد محیط شود بنابراین این نوع تیغه برای استفاده در پارکینگ های جنوبی مناسب هستند اما چون تیغه پانچ شده مقاومت کمی دارد؛ توصیه می شود که از این نوع تیغه ها به صورت ترکیبی با آکسترود استفاده شود (حداکثر پنج تیغه پانچ دار و مابقی آکسترود) تا هم محیط روشن شود؛ هم نمایی زیبا خلق گردد و هم کرکره از مقاومت کافی برخوردار باشد.


تیغه رول گیتر

تیغه رول گیتر از مفتول های فولادی با روکش آلومینیوم ساخته می شود. تیغه رول گیتر ضد برش است و تحت ضربات شدید نیز از هم گسسته نمی شود؛ به همین دلیل به تیغه رول گیتر، تیغه امنیتی هم گفته می شود. از این نوع تیغه به عنوان درب طلا فروشی و ساختمان های تجاری در درب های کرکره برقی رول گیتر استفاده می شود.


تیغه گالوانیزه ای فوم دار

تیغه گالوانیزه ای فوم دار، ترکیبی از آلیاژ فولاد منیزیوم و خمیر پلی اورتان است که در کوره پخته می شود و شکل فومی به خود می گیرد. تیغه گالوانیزه ای فوم دار نیز مانند تیغه آلومینیومی فوم دار ضدخش و عایق صوت و حرارت است اما نسبت به تیغه آلومینیومی فوم دار سنگینتر است و مرغوبیت کمتری دارد.


تیغه شفاف پلی کربناتی کرکره برقی

تیغه شفاف پلی کربنات با نوعی پلمیر بسیار مقاوم ساخته می شود. این تیغه ها در رنگ های متفاوتی مانند آبی، دودی، مسی و… عرضه می شوند که نمایی بسیار زیبا و مدرن خلق می کنند. تیغه های شفاف پلی کربناتی بسته به وزن هر مترمربع آنها می توانند جنبه امنیتی یا صرفاً جنبه زیبایی داشته باشند. تیغه های شفاف پلی کربناتی که وزن هر مترمربع آنها بیش از ده کیلوگرم است؛ بسیار ایمن هستند اما تیغه های پلی کربنات سبک فقط جنبه زیبایی دارند. ضمناً تیغه های پلی کربناتی ضد حریق، ضد ضربه و ضدگلوله هستند.کرکره برقی خوب
کرکره برقی ضد ضربه
تولیدکننده کرکره برقی
سازنده کرکره برقی
فروشنده کرکره برقی

بعد از پر کردن فیلد های خواسته شده حتما دکمه محاسبه قیمت را بزنید در غیر اینصورت محاسبه بطور دقیق انجام نمیگیرد.


محاسبه قیمت آنلاین کرکره برقی

برای محاسبه دقیق قیمت کرکره برقی باید موارد زیر را به ترتیب انتخاب نمایید :


ابعاد را حتما انگلیسی و به سانتی متر وارد کنید به عنوان مثال : عرض ٣/۵٢ بایستی 352 وارد شود.
ابعاد را حتما انگلیسی و به سانتی متر وارد کنید به عنوان مثال : ارتفاع ٣/۵٢ بایستی 352 وارد شود.
* هزینه حمل کرکره برقی و متعلقات با توجه مسافت در فاکتور اصلی محاسبه می گردد و به عهده خریدار می باشد.0

تومان


سرویس ها


چه چیزی نیاز دارید ؟


Call Now Buttonسفارش محصولات : 09126788378